Szwadron

Zapraszam do rejestracji ,oraz aktywnym uczestniczeniu w życiu forum.

Ogłoszenie

Proszę się rejestrować na forum jak najszybciej.

#1 Dzisiaj 16:41:22

Buduni

Administrator

Punktów :   

Pomoc

Potrzebujesz pomocy w ataku czy, ktoś cię atakuje napisz pozycję nick i w jakiej sprawie.

Offline

 

#2 Dzisiaj 14:17:19

kalfas14

Nowicjusz

Punktów :   

Re: Pomoc

No dobra przydało by sie zjechac Siwobrodego Zaczął juz nawet mnie atakowac xD Dzis spobuje zalozyc kontre na jego atak. Jak by co to all wtedy ataki na niego zeby nie mogl sie odbudowac ;D życzcie mi powodzenia

Offline

 

#3 Dzisiaj 18:42:41

Buduni

Administrator

Punktów :   

Re: Pomoc

Ja zrobię co w mojej mocy.

Offline

 

#4 Dzisiaj 07:08:21

kalfas14

Nowicjusz

Punktów :   

Re: Pomoc

Kurde zrobilem mu kontre i teraz on mnie atkauje dzien i noc. Rowno co 1 godz i 10 min. Wydaje mi sie ze on ma scrypty. Napisalem do MH zeby go sprawdzil

Offline

 

#5 Dzisiaj 09:06:10

Lutom2

Nowicjusz

Punktów :   

Re: Pomoc

Atakuje mnie dwóch graczy Flamand z osady Tongeren(110/-43) oraz caleebius z osady Blood Drop(102/-51) szczególnie niebezpieczny jest caleebius ostatnio atakował 88 pałkami,czy ktoś może ich przynajmniej na jakiś czas uspokoic żebym rozbudował wojo.Pozdrawiam cały sojusz,do atakujących dołączył tobi z osady tobiI(99/-40)sojusz~GC~

Ostatnio edytowany przez Lutom2 (Dzisiaj 11:33:10)

Offline

 

#6 Dzisiaj 14:17:42

Gallix

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pomoc

Mnie atakuje siwobrody jestem Gallix pozycja (117|-16)

Offline

 

#7 Dzisiaj 14:34:32

Farmaceuta

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pomoc

Panowie ja proponuje zeby kazdy z was wyznaczyl sittera,ale takiego ktory siedzi czesto przy kompie!ja moge sie podjac tego zadania ale od soboty!bo jutro i pojutrze az tak czesto nie bede online!a do tego moze niech senat przyjmie tego kolesia do klanu caleebius z osady Blood Drop(102/-51) bedzie jeden problem mniej;]

Offline

 

#8 Dzisiaj 18:22:33

Gallix

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pomoc

ja moge dac ci zastępstwo bo ostatnio nie moge dużo siedzieć przy kompie :(((

Offline

 

#9 Dzisiaj 16:34:57

magik8

Nowicjusz

Punktów :   

Re: Pomoc

Co tu sie tyle zastanawiać moim zdaniem ustawić deffa na jedną wioske straci troche woja i da sobie spokój.Chodzi mi oczywiście o Swirobrodego .Gośc jest sam niema sojuszu nieda rady wystarczy sie zorganizować

Offline

 

#10 Dzisiaj 17:28:44

Gallix

Użytkownik

Punktów :   

Re: Pomoc

ooo zniszcmy go

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.summoners.pun.pl www.scooteropole.pun.pl www.worldofbleach.pun.pl www.szary-wilk.pun.pl www.goldwwe.pun.pl